У Вовковинецькій громаді відбулась перша сесія селищної ради восьмого скликання

Дата: 08.11.2020 22:40

06 листопада, в приміщенні Вовковинецького Будинку культури відбулась перша сесія Вовковинецької селищної об’єднаної територіальної громади (ОТГ) восьмого скликання.

За інформацією голови селищної територіальної виборчої комісії Олександра Волошина, який відкрив засідання першої сесії, за результатами виборів 25 жовтня 2020 року, головою Вовковинецької ОТГ обрано Сергія Волковинського. Представляти інтереси мешканців в селищній об’єднаній громаді будуть 22 депутати.

Завершивши усі необхідні установчі процедури про визнання повноважень депутатів і селищного голови, новообрані депутати приступили до виконання повноважень, зокрема, вирішення питань порядку денного сесії.

Обрали лічильну комісію для організації голосувань селищною радою і визначення їх результатів.

За пропозицією селищного голови та результатами таємного голосування секретарем Вовковинецької селищної ради обрано депутата селищної ради Валентину Бевзюк.

Після чого новообрані депутати перейшли до розгляду інших питань порядку денного сесії, а саме: утворення постійних комісії Вовковинецької селищної ради; утворення та затвердження кількісного та персонального складу виконавчого комітету Вовковинецької селищної ради. Заступником селищного голови з питань діяльності виконавих органів ради затверджено Олега Веселовського.

У пленарному засіданні сесії оголошено перерву.