Затверджено форму об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ

Дата: 10.02.2021 21:35

Деражнянська ДПІ повідомляє, що наказом Міністерства фінансів України від 15.12. 2020 року №773 «Про внесення змін до наказу  Міністерства фінансів України від 13 січня 2015 року №4» внесено зміни  до наказу №4, та у новій редакції викладено податковий розрахунок за ф.№1-ДФ. Форма №1-ДФ доповнена відомостями про нарахування ЄСВ.

Оновлена форма звіту має назву «Податковий розрахунок сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків - фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску».

Перший раз податковий розрахунок за новою формою подається за І квартал 2021 року.

Розрахунок подаватиметься окремо за  кожний квартал з розбивкою по місяцях звітного кварталу протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним  днем звітного кварталу.

Звітність складатиметься із Розрахунку та додатків до нього.

Розрахунок складатиметься із наступних таблиць:

-  Заголовна частина;

-  Додаток 1 «Відомості про нарахування заробітної плати (доходу, грошового забезпечення) застрахованим особам;

- Додаток 2 формується та подається лише районними  (міськими) управліннями праці та соціального захисту населення;

-  Додаток 3 «Відомості про осіб, які проходять строкову військову службу»;

- Додаток 4 «Відомості про суми нарахованого доходу, утриманого та сплаченого податку на доходи фізичних осіб та військового збору»;

- Додаток 5 «Відомості про трудові відносини осіб на період проходження  військової служби»;

- Додаток 6 «Відомості про наявність підстав для обліку стажу  окремим категоріям осіб відповідно до законодавства».

Деражнянська ДПІ