Година пам`яті «Афганістан – то біль і смуток, чиєсь обірване життя»

Дата: 12.02.2021 15:01

Минають дні, ідуть роки

Життя листи перегортає,

А біль Афгану – на віки

В душі чомусь не замовкає

15 лютого – день вшанування учасників бойових дій на території на інших держав. Афганська війна безжально перекреслила тисячі молодих життів, понівечила долі. Афганістан не відпускає тих, хто ступав на його землю. Він сниться, він болить, він залишається в фільмах, піснях, книгах, в серці солдата. На захід були запрошені учні старших класів Коричинецького НВК І-ІІ ступенів, староста села Чорна Т.Г. Бібліотекар Мартинюк Л.М. спільно з директором СБК Левицькою Н.М. розповіли про страшні події в Афганістані, згадали про воїнів-інтернаціоналістів, зокрема, своїх односельців: Бондара Миколу, Гайдука Миколу, Грузера Михайла, Левицького Віктора.

Ознайомлено всіх присутніх з книжковою виставкою «Афганістан: біль і

пам`ять», переглянуто відео-фільм «Афганістан болить в моїй душі»

Летять, відлітають у вічність роки і скільки б їх не минуло, не зітруть у нашій пам яті імена воїнів-афганців. Схилимо ж голови перед світлою пам`яттю тих, хто віддав своє життя, увійшовши у безсмертя.

Бібліотекар

с.Коричинці