Відбулося спільне засідання постійних комісій селищної ради

Дата: 18.02.2021 21:18

Сьогодні, в залі засідань селищної ради, відбулося спільне засідання постійних комісій:

- з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики, регламенту та гуманітарних питань;

- з питань фінансів, бюджету, планування соціально – економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва;

- з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою;

- з питань комунальної власності, житлово – комунального господарства, енергозбереження та транспорту.

В роботі засідання прийняли участь  депутати селищної ради, селищний голова Сергій Волковинський, профільні працівники селищної ради та старости сіл. Також, на засіданні комісій були присутні жителі громади.

Постійними комісіями було розглянуто  питання порядку денного, які запропоновані на розгляд четвертої сесії селищної ради, пленарне засідання якої відбудеться 26 лютого 2021 року.