Поетичний вернісаж «Довго щирими словами до людей проявлятиму я»

Дата: 24.02.2021 15:44

Геніальна дочка українського народу – Леся Українка. Історія її життя могла б стати основою величезної драми, але стала на службі найсвітлішої поезії, зоря якої яскраво пломеніє на літературному небосхилі вже 150 років.

Твори Лесі Українки – окраса світової літератури. Творчість Лесі Українки настільки багатогранна й плідна, що іноді навіть не віриться, що здійснитися вона могла пером жінки, яка прожили лише сорок два роки. У спадок майбутнім поколінням поетеса передала велику мудрість справжньої любові до України, яку вона пронесла через усе своє життя. Життя Лесі Українки стало символом праці і боротьби.

В Радовецькій сільській бібліотеці працівниками культури проведено поетичний вернісаж «Довго щирими сими словами до людей промовлятиму я» для учнів 5 класу Радовецького НВК. Діти переглянули відео «Цікаві факти про життя Лесі Українки» та декламували вірші видатної поетеси.