Година поезії з нагоди 150-ти річчя з дня народження відомої поетеси, перекладачки, фольклориста, громадської та культурної діячки Лесі Українки

Дата: 26.02.2021 15:08

25 лютого в приміщенні Вовковинецького Будинку культури відбулася година поезії з нагоди 150-ти річчя з дня народження відомої поетеси, перекладачки, фольклориста, громадської та культурної діячки Лесі Українки.

Бібліотекар Н.Зубова розповіла про життєвий та творчий шлях поетеси.  Наймолодші поціновувачі творчості письменниці декламували вірші, а саме: "Конвалія , "Вишеньки", "Мамо, іде вже зима" та інші. Також було переглянуто документальний фільм "Леся Українка ", а на завершення художній керівник О.Гуцуляк провела вікторину під назвою "Що ми знаємо про Лесю Українку?". Виставку літератури із-задоволенням та цікавістю розглядали всі присутні.