Добре і щире поетове слово

Дата: 10.03.2021 17:57

Живи, поете, в бронзі і в граніті,
                                                     Живи, поете, в пам’яті людській,
                                                     Живи в піснях, живи у «Заповіті»,
                                                    У слові праведнім, у славі віковій!

Кожного року в березні місяці українці вшановують пам`ять видатного Кобзаря,великого сина – Т.Г.Шевченка. Все життя поета сповнене любові до України та свого народу. Твори великого Кобзаря пронизані болем до рідної землі. В Коричинецькій сільській бібліотеці проведено літературну годину «Добре і щире Тарасове слово» на захід були запрошені учні 1-6 класів. Працівники культури ознайомили дітей з життєвим і творчим шляхом Кобзаря. Діти познайомилися з ліричними творами творами Тараса Шевченка написаними в різні роки: в кріпацтві, на засланні, в степах Казахстану, в Петербурзі. В кожному слові нашого Кобзаря – весь зміст його нелегкого, але яскравого життя. Учні читали вірші славетного Кобзаря, переглянули відео-фільм про дитинство великого поета. Ознайомилися з книжковою виставкою «Вічний, як народ» на якій представлені книги,альбоми присвячені творчій спадщині і життєвому шляху Великого Кобзаря. Любити свою Україну, свій народ, всім своїм життям приносити користь людям – такий приклад залишив Тарас Шевченко всім наступним поколінням.