Деражнянський РС УДМС інформує громадян: порядок оформлення паспорта громадянина України у формі ID-картки

Дата: 11.03.2021 10:26

Паспорт громадянина України у формі ID-картки - є повноцінним та самодостатнім документом, який посвідчує особу і підтверджує громадянство України. Сучасний паспорт нового зразка оформлюється  в  разі:

досягненні особою 14-ти річного віку (вперше);
втрати, викрадення або зіпсуття паспорта- книжечки зразка 1994 року;
оформлення паспорта в зв’язку із несвоєчасним вклеюванням фотокартки по досягненні 25- та 45- ти річного віку до паспорта «старого» зразка;
зміні персональних даних (прізвища, імені та ін);
закінченні терміну дії документа.
Вартість оформлення  біометричного паспортного документа становить:
 363 грн - протягом 20 робочих днів;
489 грн- протягом 10 робочих днів.
* у разі обміну замість втраченого чи пошкодженого паспорта сплачується держмито у розмірі 34 грн. (два неоподаткованих мінімуми доходів громадян).
Особи, які досягли 14-ти річного віку та оформлюють паспорт громадянина України вперше - адміністративна послуга надається безкоштовно.
Подати документи на оформлення  паспорта громадянина України у формі ID-картки, а також отримати інші адміністративні послуги, які входять до компетенції служби  можна у Деражнянському районному секторі УДМС за адресою: вул. Майдан Привокзальний, 6, контактний телефон: (03856) 2-12-64. Графік роботи підрозділу: з вівторка по п’ятницю з 9.00 до 18.00 та  у суботу з 9.00 до 16.45; обідня перерва з 13.00 до 13.45.
У разі виникнення питань мешканці області можуть звертатись на телефон «гарячої лінії» Управління за номером: (0382) 65-03-06 та (093) 273-85-10.
При відвідуванні підрозділу служби просимо дотримуватись рекомендацій МОЗ України:
????  користуватися захисною маскою та дезінфікуючими засобами;

???? не створювати скупчення людей у підрозділі та дотримуватись безпечної відстані між людьми (щонайменше 1,5 метри).