Дата: 24.03.2021 21:28
Кількість переглядів: 920

Летичівською окружною прокуратурою, реалізуючи конституційну функцію представництва інтересів держави в суді, вживаються заходи щодо збільшення надходжень до бюджету та забезпечення законності у сфері земельних відносин.

Зокрема, окружною прокуратурою встановлено факт суттєвого заниження орендних платежів за використання земельної ділянки сільськогосподарського призначення на території Вовковинецької селищної об’єднаної територіальної громади.

На підставі договору оренди, укладеного у 2009 році, громадянину надано в оренду 21 га землі, за використання якої орендар сплачував до бюджету 7 тис. грн. щорічно.

Разом з тим, розмір орендної не відповідав вимогам законодавства, а до місцевого бюджету не надходили значні суми кошти.

З огляду на викладене, окружною прокуратурою ініційовано питання про приведення передбаченої договором орендної плати за землю у відповідність до вимог чинного законодавства.

В ході судового розгляду окружна прокуратура домоглась укладення сторонами додаткової угоди, відповідно до якої розмір орендної плати збільшено до 17 тис. грн. у рік.