Дата: 22.04.2021 22:55

Сеанс телефонного зв’язку «Гаряча лінія» на тему  « Декларування доходів громадян 2021»  відбудеться в понеділок 26 квітня 2021 року у приміщенні Деражнянської ДПІ Головного управління Державної податкової служби у Хмельницькій області  з 11.00 до 12.00 год..

На запитання платників податків відповідатиме Ломай Олександр Васильович начальник Деражнянської ДПІ  Головного управління Державної податкової служби у Хмельницькій області за номером телефону (03856) 2-24-19 .

Деражнянська ДПІ

Головного управління ДПС