Відбулося засідання шостої сесії Вовковинецької селищної ради восьмого скликання

Дата: 01.05.2021 08:50

29 квітня, в залі засідань селищної ради, відбулося засідання шостої сесії Вовковинецької селищної ради восьмого скликання.

Засідання провів селищний голова Сергій ВОЛКОВИНСЬКИЙ. У роботі сесії взяли участь депутати селищної ради, заступник селищного голови, секретар селищної ради, начальник фінансового відділу, завідувач сектору земельних відносин, старости та жителі громади.

На засіданні розглянули всі питання порядку денного, які попередньо було розглянуто та опрацьовано профільними постійними комісіями селищної ради.

Прийняті рішення та результати поіменного голосування засідання VІ сесії селищної ради VIII скликання, будуть  оприлюднені на офіційному Веб-сайті селищної ради у строки визначені Законом України «Про доступ до публічної інформації».