Привітання голови Вовковинецької ТГ з Днем матері

Дата: 09.05.2021 07:16

Дорогі жінки, мами!

Сердечно вітаю Вас з одним з найтепліших і душевних свят - Днем матері!

Це свято важливе для кожного з нас. Ми багато чим зобов'язані найдорожчим нашому серцю людям - матерям.

Шанобливе та поважне ставлення до Матері, її високий авторитет у сім’ї і суспільстві за всіх часів були притаманні українському народові, а материнська любов була і залишається єдиною надійною, могутньою силою, опорою духовності, інтелекту, звершень.

Рід людський, наше життя і все найшановніше на землі починається від Матері, освячується її мудрістю, любов’ю, добротою та милосердям, довготерпінням та всепрощенням.

Саме образ Матері, її сердечне тепло та ласка для кожної людини назавжди залишаються найдорожчими святинями, що втілюють моральні чесноти, самовідданість, уособлюють незрадливість і самопожертву, символізують життя, родинне тепло, затишок і всеперемагаючу любов.

Святкування Дня матері - це чудова можливість висловити свою подяку і безмежну вдячність за все, що роблять для нас наші мами, за їх любов і розуміння.

У цей святковий день, дорогі матері, прийміть слова вдячності, любові і поваги! Нехай у Ваших очах не гаснуть усмішки! Від усієї душі бажаю всім жінкам-матерям здоров'я, щастя, родинного благополуччя, взаєморозуміння і тепла від своїх дітей!

голова ТГ                                       Сергій ВОЛКОВИНСЬКИЙ