Славний ювілей

Дата: 12.05.2021 17:21

1 травня виповнилось 90 років нашій односельчанці, жительці села Коричинці, Килині Парфенівні Корді.

Килина Парфенівна народилась в с. Згарку 1 травня 1931 року в сімї колгоспників Парфена і Лукії Грицькових, де росло і виховувалось п’ятеро

дітей. В 1947 році,  закінчивши Згароцьку семирічну школу, вступила до Грушківської садогородньої школи Летичівського району. Але мрія до медичної професії  ніколи не покидала її. Незабаром вона вступила до Старожинецької школи медсестер Чернівецької області.

Килина Парфенівна має 38 років трудового стажу медичної сестри. Працювала в декількох сільських медичних закладах Деражнянщини. Найдовше пропрацювала в дитячому відділенні Вовковинецької лікарні -

до виходу на пенсію. Неодноразово отримувала нагороди : медаль «Захисник Вітчизни», ювілейні медалі і Почесні грамоти.

Разом з чоловіком Віктором Васильовичем виростили і виховали двох гарних дітей,  Світлану і Олександра, дочекалась онуків, які постійно турбуються про свою матусю, бабусю, допомагаючи в усьому. Незважаючи на те, що давненько уже на заслуженому відпочинку,  завжди трудиться: і в саду,  і на городі, і по господарству.

До оселі Килини Парфенівни, ветерана праці,  завітали з щирими вітаннями й побажаннями староста села Тетяна Чорна,  фахівець з написання проєктів Вовковинецької селищної ради Лілія Ходаніцька.

Шановна Килино Парфенівно,  живіть ще довго щасливих років у шані та повазі від своїх рідних, односельців.

Здоровя і добра Вам на многії благії літа.

Любов Мартинюк

бібліотекар Коричинецької сільської бібліотеки