Відбулося засідання виконавчого комітету Вовковинецької селищної ради

Дата: 07.06.2021 20:17

02 червня, в залі засідань селищної ради, відбулося засідання виконавчого комітету Вовковинецької селищної ради, яке провів селищний голова Сергій ВОЛКОВИНСЬКИЙ.

На засіданні розглянули питання порядку денного, а саме:

1. Про надання дозволу на вчинення правочинів щодо належного майна неповнолітній Бойчук А.Л.
  2. Про подання клопотання щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня» багатодітній гр. Поліщук Т.В.,  яка народила та виховує 5 дітей.
  3. Про присвоєння  поштової адреси.
  4. Про  затвердження кошторисної документації на поточний ремонт дороги та капітальний ремонт мереж вуличного освітлення.
  5. Про взяття під соціальний супровід сім'ї Гаманюк Людмили Анатоліївни, яка є піклувальницею Масєєвої Валерії Віталіїївни.
  6. Про надання дозволу на вчинення правочинів щодо належного майна малолітній Яковець М.Д.

З усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення, які відповідно до регламенту будуть оприлюднені на офіційному Веб-сайті селищної ради.