Як переконатися, що роботодавець сплачує за вас страхові внески до Пенсійного фонду України?

Дата: 14.06.2021 23:19

Зареєструвавшись на веб-порталі Пенсійного фонду України за адресоюhttp://portal.pfu.gov.ua, кожна застрахована особа має можливість контролювати свою зарплату, перевіряти факт сплати внесків та суму, з якої вони перераховуються.

Зайшовши до «Особистого кабінету» за допомогою кваліфікованого  електронного підпису (КЕП), на вебпорталі електронних послуг Фонду є можливість:

переглянути дані про трудовий і страховий стаж, заробітну плату і сплачені внески;

отримати довідки із підтверджуючим QR-кодом про страховий стаж, заробітну плату, сплачені внески (ОК-5, ОК-7);

відомості про трудову діяльність;

витяг з реєстру застрахованих осіб;

активізувати послугу безкоштовного СМС-інформування (щодо сплати страхових внесків роботодавцем та страхового стажу особи).

Контролюйте свій страховий стаж  через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України!