Увага! Конкурс

Дата: 13.05.2021 15:11

Вовковинецька селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади  посадової особи місцевого самоврядування

• головного спеціаліста з питань цивільного захисту населення та житлово-комунального господарства

До участі у конкурсі запрошуються громадяни України, які мають вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, знання чинного законодавства. Вільно володіють державною мовою та ПК в режимі користувача. Оплата згідно штатного розпису.

Документи, що  подаються на конкурс:

1. Заява про участь у конкурсі.

2. Особова картка ( форма П-2 ДС).

3. Декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2020 рік.

4. Копія паспорта.

5. Копія ідентифікаційного коду.

6. Копія військового  квитка ( для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

7. Копія документів про освіту.

8. Копія трудової книжки.

9. Дві фотокартки розміром 4 х 6 см.

Документи приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня опублікування оголошення в газеті «Вісник Деражнянщини» та оприлюднення на офіційному  веб-сайті Вовковинецької селищної ради. Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається начальником відділу організаційної роботи та роботи з персоналом Позняковою Оленою Михайлівною за адресою: смт. Вовковинці вул. Миру буд. № 24.

За довідками звертатися за телефоном: 0686267445