Відбулося перше пленарне засідання восьмої позачергової сесії Вовковинецької селищної ради восьмого скликання

Дата: 30.06.2021 16:21

24 червня, в приміщенні Вовковинецького Будинку культури, відбулося перше пленарне засідання восьмої позачергової сесії Вовковинецької селищної ради восьмого скликання.

Засідання провів селищний голова Сергій ВОЛКОВИНСЬКИЙ. У роботі сесії взяли участь депутати селищної ради, заступник селищного голови, секретар селищної ради, начальник фінансового відділу, завідувач сектору земельних відносин, старости та жителі громади.

На засіданні розглянули 13 питань  порядку денного, решта питань буде розглянуто на другому пленарному засіданні восьмої позачергової сесії Вовковинецької селищної ради восьмого скликання.

Прийняті рішення та результати поіменного голосування першого пленарного засідання 8 позачергової сесії селищної ради VIII скликання, будуть  оприлюднені на офіційному Веб-сайті селищної ради у строки визначені Законом України «Про доступ до публічної інформації».