Відбулося друге пленарне засідання восьмої позачергової сесії Вовковинецької селищної ради восьмого скликання

Дата: 01.07.2021 17:48

Сьогодні, в залі засідань селищної ради, відбулося друге пленарне засідання восьмої позачергової сесії Вовковинецької селищної ради восьмого скликання.

Засідання вів селищний голова Сергій ВОЛКОВИНСЬКИЙ. У роботі сесії взяли участь депутати селищної ради, заступник селищного голови, секретар селищної ради, завідувач сектору земельних відносин, старости та жителі громади.

Було завершено розгляд питань порядку денного 8 позачергової сесії VIII скликання.

Прийняті рішення та результати поіменного голосування другого пленарного засідання 8 позачергової сесії селищної ради VIII скликання, будуть  оприлюднені на офіційному Веб-сайті селищної ради у строки визначені Законом України «Про доступ до публічної інформації».