До уваги жителів громади!!!

Дата: 04.07.2021 20:20

Державна установа «Хмельницький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» повідомляє, що з 30 червня 2021 ним розпочинається проведення нового виду діагностичних досліджень на COVID-19, а саме експрес тестування на виявлення антигену коронавірусу.

Для проведення  дослідження потрібно здати мазок із носа. Результат отримуєте через  15-20 хвилин. Вартість послуги  302 грн.
 Відбір біоматеріалу проводять кваліфіковані фахівці установи за адресою: м. Хмельницький, вул. Храновського, 12 район Автовокзалу № 5, поруч з будівлею «Хмельницькобленерго» (понеділок – п’ятниця: з 9.00 до 16.00; субота: з 9.00 до 12.00 години.
В разі необхідності результат лабораторного дослідження надається з офіційною печаткою установи, QR-кодом та з дублюванням протоколу досліджень англійською мовою.
  ВИДАЧА ОРИГІНАЛІВ ПРОТОКОЛІВ ПРОВОДИТЬСЯ БЕЗПОСЕРЕДНЬО  В  ЛАБОРАТОРІЇ

Контактні телефони: (068) 444 8259; (0382) 657764; (0382) 795717