Екологічна подорож “Стежинка у дивосвіт природи”

Дата: 10.08.2021 22:59

Однією з найактуальніших проблем сучасності є взаємодія людини з природою. Важливим аспектом вирішення проблеми збереження природних ресурсів є освіта підростаючого покоління в області навколишнього середовища.

Одним з напрямків роботи працівників культури є саме виховання в дітей екологічної культури. Саме цій темі  в Коричинцях була присвячена екологічна подорож “Стежинка у дивосвіт природи” . Було розроблено екомаршрут, визначено стежку з інформаційними зупинками, обрано журі Чорну Т.Г. та Левицьку Н.М. Діти поділилися на дві команди “Кмітливчики”, “Розумники”. На кожній зупинці юні читачі демонстрували свої знання про птахів, звірів, рослини і т.д. Відгадували загадки про природу, складали прислів 'я, малювали пейзаж на лісову тему, розгадували метаграми, подорожували сторінками сторінками Червоної книги. Журі при підведенні підсумків відзначило, що обидві команди успішно виконали завдання. Було організовано книжкову виставку “Мову рідної природи розуміти серцем вчись”

Любов до природи, бережливе ставлення до неї тісно пов'язане з поняттям “батьківщина”. Краса лісів, чистота води залежить від кожного з нас. Нехай кожен подумає, який внесок він може внести в справу охорони навколишнього середовища. Любіть і бережіть землю! Бо у любові — сенс життя.

Л.М. Мартинюк
                                                                                                    бібліотекар с.Коричинці