Святкування з нагоди Дня Державного Прапора та 30-ї річниці Незалежності України

Дата: 24.08.2021 15:46

22 серпня в Вовковинецькій громаді відбулося святкування з нагоди Дня Державного Прапора та 30-ї річниці Незалежності України.

Цього святкового дня шість старостинських округів Вовковинецької селищної територіальної громади з'єдналися в один 30-ти метровий прапор у центрі громади та спільною ходою пройшли селищем до будинку культури.

На площі перед Вовковинецьким будинком культури, на гостей чекала виставка народних умільців старостинських округів. Усі присутні мали змогу познайомитися із досягненнями округів, а також після завершення концерту, скуштувати запашні короваї та смачні страви.

Святковий концерт розпочався з урочистого підняття Державного прапора України під звуки державного гімну України.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять про тих, хто віддав своє життя за свободу рідної землі, за незалежність України.

Голова громади Сергій ВОЛКОВИНСЬКИЙ, помічник  депутата Верховної ради Бондара В.В. Віталій ІВАНЕВИЧ, депутат Деражнянської міської ради Вадим Дащенко щиро привітали присутніх зі святом та вручили жителям громади грамоти та подяки депутата Верховної ради Бондара В.В., голови обласної, районної та селищної рад.

До привітального слова були запрошені отець Іван української православної церкви та отець Павло настоятель храму УГКУ.

Під час святково - концертної програми присутні мали можливість почути виступи колективів художньої самодіяльності Вовковинецької громади.

Після концерту усіх присутніх пригощали запашними короваями.

Свято продовжилося танцями, святковим феєрверком  та молодіжною дискотекою.