Привітання голови Вовковинецької ТГ з Днем захисника України, Покрови Пресвятої Богородиці, Днем Українського козацтва

Дата: 14.10.2021 08:43

Шановні жителі Вовковинецької cелищної територіальної громади!

Приміть щирі вітання зі святами – Днем захисника України, Покрови Пресвятої Богородиці, Днем Українського козацтва!

Покрова Пресвятої Богородиці для нашого народу це особливо шановане свято, яке символізує заступництво Божої Матері від усього лихого, торжество добра та справедливості – це єдине релігійне свято, яке є одночасно національно-патріотичним та державним. Це справжнє свято мужності й самовідданості, свято лицарства і благородства, якими володіють справжні оборонці, визволителі й захисники України, водночас стало уособленим святом усіх чоловіків. Це свято кожного, хто в той чи інший час віддав свої знання, силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої держави. Довели, що є достойними нащадками українського козацтва.

Схиляємо голови перед тими, хто заплатив за високе звання Захисника власним життям.

Щиро бажаю Вам мирного неба, здоров'я та родинного благополуччя, успіхів у всіх Ваших справах та починаннях, здійснення планів і виконання поставлених завдань, міцного та надійного тилу! І нехай кожен день несе Вам тільки радість.

голова ТГ                                         Сергій ВОЛКОВИНСЬКИЙ