Дата: 02.11.2021 11:18
Кількість переглядів: 1056

Летичівською окружною прокуратурою, реалізуючи конституційну функцію представництва інтересів держави в суді, вживаються заходи щодо збільшення надходжень до бюджету та забезпечення законності у сфері земельних відносин.

Зокрема, окружною прокуратурою встановлено факт суттєвого заниження орендних платежів за використання земельної ділянки сільськогосподарського призначення на території Вовковинецької селищної об’єднаної територіальної громади.

На підставі договору оренди, укладеного у 2005 році, громадянину надано в оренду 5,9847 га землі, за використання якої орендар сплачував до бюджету 269 грн. щорічно.

Разом з тим, розмір орендної не відповідав вимогам законодавства, а до місцевого бюджету не надходили значні суми кошти.

З огляду на викладене, окружною прокуратурою ініційовано питання про приведення передбаченої договором орендної плати за землю у відповідність до вимог чинного законодавства.

Рішенням Деражнянського районного суду від 01.11.2021 позицію прокуратури підтримано – та зобов’язано орендаря укласти додаткову угоду, відповідно до якої розмір орендної плати збільшено до 5 тис. грн. у рік.

Заступник керівника

окружної прокуратури