Увага! Оголошення

Дата: 02.11.2021 12:00

Хмельницькою обласною радою в електронній торговій системі України проводиться продаж на аукціоні без умов об’єктів малої приватизації, у тому числі

Автовагова, гараж, загальна площа 268,8 кв.м. Майно невід’ємне від об’єкта: підвищена колія 143 п.м, в тому числі під’їзна колія з естакадою 71 п.м, площадка бетонна з розвантажувальним майданчиком 3700 кв.м, огорожа, водопровідний колодязь, загорожа деревяна. Знаходиться за адресою: 32223 Хмельницька обл., Хмельницький район, смт Вовковинці, вул. Першотравнева, 59 та обліковується на балансі Хмельницького обласного підприємства по заготівлях і постачанню палива населенню, комунально-побутовим підприємствам і установам «Облпаливо»

Стартова ціна об’єкта для продажу на аукціоні без умов: 1893254,00 грн                      (без ПДВ).

*З характеристикою об’єктів приватизації та умовами аукціону можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Хмельницької обласної ради в розділі «Приватизація» за посиланням: https://km-oblrada.gov.ua/povidomlennya-pro-prodazh-na-aukcioni/ та в електронній торговій системі України.