Увага! Конкурс

Дата: 05.11.2021 11:57

Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про освіту», «Про загальну середню освіту»,  оголошується конкурс на керівника  комунального закладу загальної середньої освіти  Вовковинецької селищної ради Згароцька гімназія,   адреса:  с. Згарок, Хмельницький р-н , Хмельницької обл.

ВИМОГИ ДО КАНДИДАТА НА ПОСАДУ ДИРЕКТОРА   КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ

Директором (керівником) закладу загальної середньої  освіти може бути:

• громадянин України;
  • вільно володіє Українською мовою;
  • має вищу освіту ступеня не нижче магістра(спеціаліста);
  • стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років, організаторські здібності, стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Для участі в конкурсі подаються такі документи:

• заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних";
  • автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
  • копія паспорта громадянина України;
  • копія документа про вищу освіту  не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);
  • документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;
  • копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання (крім приватних та корпоративних закладів освіти);
  • довідка про відсутність судимості;
  • довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;
  • мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа може подати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості.

Визначені документи подаються особисто (або уповноваженою згідно з довіреністю особою).

Прийом документів здійснюється протягом  з «05 листопада2021 року»  до «03 грудня 2021 року» до 16:00 год.

Конкурс відбудеться 14 грудня 2021 року о 10:00 год.

Для довідок та подання документів для участі у проходженні конкурсу на зайняття вакантної посади звертатися до Вовковинецької  селищної ради за адресою смт. Вовковинці вул. Миру 24).

Телефон для довідок: (0686267445)