Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення кандидатури старости Коричинецького старостинського округу

Дата: 15.11.2021 15:01

Вовковинецька селищна рада Хмельницької області проводить громадське обговорення кандидатури старости Коричинецького старостинського округу.

Розпорядження від 15.11.2021р. №106-о «Про проведення громадського обговорення кандидатури старости на території Коричинецького старостинського округу» розміщено на офіційному веб-сайті Вовковинецької селищної ради: https://vovkovynecka-gromada.gov.ua

Громадське обговорення відбудеться:

21.11.2021 року о 1000 год біля Коричинецького будинку культури за адресою: вул. Незалежності 1, с.Коричинці Хмельницького району Хмельницької області.

Номер телефону, за яким надаються консультації з питання, що винесено на громадське обговорення кандидатури старости: 0686267445.

Жителям Коричинецького старостинського округу для реєстрації та участі в громадському обговоренні при собі мати паспорт громадянина України.