Вовковинецька громада
Хмельницька область, Хмельницький район

Деражнянське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування Ураїни в Хмельницькій області: вітання з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю

Дата: 02.12.2021 14:34
Кількість переглядів: 1074

Щороку 3  грудня у Міжнародний день людей з інвалідністю уся світова спільнота ще раз переосмислює все, що зроблено на підтримку людей з особливими потребами, і консолідує спільні зусилля задля їх гармонійної інтеграції у сучасне суспільство.             

Відзначення Міжнародного дня людей з інвалідністю – справедлива шана суспільства та нагадування всім про обов’язок перед людьми з обмеженими фізичними можливостями, що потребують захисту та підтримки. Люди з особливими потребами – це не просто категорія людей. Це окремі життя, окремі трагедії, окремі людські надії. На щастя, поряд з ними є ті, хто хоче допомогти, і хто допомагає.

Цей День є особливою датою в календарі. Це — день сильних духом людей! День тих, кого не зламала доля та певні обставини! День особливої уваги до незламних духом!

Сьогодні під страховим захистом Деражнянського відділення  управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Хмельницькій  області перебувають 99  інвалідів  внаслідок трудового каліцтва, яким   здійснюються страхові виплати. Серед них 3 інвалідів І групи, 9 інвалідів ІІ групи, 87 інвалідів ІІІ групи. Опікується відділення і вирішенням проблем людей з інвалідністю-вимушених переселенців, які тимчасово переселилися з  районів проведення антитерористичної операції.

Фонд соціального страхування України гарантує зазначеній категорії громадян страхові виплати та забезпечення широким спектром медико-соціальних послуг, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, організацію якісного, вчасного та цілеспрямованого лікування потерпілих внаслідок виробничої травми або професійного захворювання, медичної реабілітації, спрямованої на відновлення порушених чи втрачених функцій організму та відновлення оптимального фізичного і соціального рівня життєдіяльності потерпілих.

Деражнянське відділення Фонду протягом 11 місяців 2021 року профінансувало  щомісячні страхові виплати потерпілим на виробництві  на суму  2,5 млн. грн., страхові  виплати одноразової допомоги потерпілим в разі стійкої втрати професійної працездатності на суму 20,5 тис.  грн. 17 особам та надало медичну та соціальну допомогу на суму 524,6 тис. грн.

Пріоритетом у роботі Фонду соціального страхування України є реалізація політики Уряду щодо адресності програм соціального захисту населення.  З 2017 року діє новий Порядок відшкодування витрат за надані послуги санаторно-курортним закладам за вибором потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, головною особливістю якого є надання права потерпілому на виробництві, якому за висновком МСЕК визначено санаторно-курортне лікування, самостійно обирати санаторно-курортний заклад будь-якого регіону країни за своїм вибором, включаючи місцеві санаторії. За 11 місяців 2021 року Деражнянським відділенням Фонду було оздоровлено у санаторно-курортних закладах 2 інвалідів трудового каліцтва на суму 26,6  тис. грн.

Обов’язок працівників  Деражнянського відділення Фонду - допомагати людям, які зазнали травми на виробництві. Допомагати не лише матеріально, а й, насамперед, своєю увагою і чуйністю, добрим словом і конкретною справою.

Напередодні Міжнародного дня людей з інвалідністю Деражнянське відділення Фонду звертається до роботодавців з переконливим проханням проявити в цей день небайдужість та милосердя  до  таких працівників, допомогти матеріально, вселити їм надію на позбавлення  самотності, залучення до активного способу життя, на відновлення працездатності та здоров’я в цілому.

З нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю  Деражнянське відділення Фонду засвідчує свою повагу , бажає людям з інвалідністю міцного здоров’я, оптимізму і впевненості в своїх силах, незламного духу, спокою і добра у серці, родинного затишку, заслуженої шани і вдячності людей. Запевняємо, що Фонд і надалі буде робити все можливе, щоб  інваліди  праці якнайбільше залучалися до активного способу  життя, отримували  постійну та гідну допомогу у моральній, фізичній і соціальній реабілітації.

 

 

 

 

 

                                                                                   Деражнянського відділення управління виконавчої дирекції
Фонду соціального страхування України
в Хмельницькій області

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь