Відбулося засідання виконавчого комітету Вовковинецької селищної ради

Дата: 13.12.2021 21:51

10 грудня, в залі засідань селищної ради, відбулося засідання виконавчого комітету Вовковинецької селищної ради, яке вів селищний голова Сергій ВОЛКОВИНСЬКИЙ.

На засіданні розглянули 9 питань порядку денного.

1.Про схвалення Програми соціально-економічного розвитку Вовковинецької селищної територіальної громади на 2022 рік.

2. Про надання матеріальної допомоги.

3.  Про присвоєння поштової адреси.

4.Про надання дозволу на встановлення пам’ятного знаку на єврейському кладовищі в смт. Вовковинці.

5.Про надання дозволу на встановлення пам’ятного знаку на єврейському кладовищі в с. Старий Майдан.

6. Про схвалення назви та перейменувань вулиць у Вовковинецькій селищній територіальній громаді.

7.Про погодження з рекомендаціями комісії питань захисту прав дитини та  затвердження висновку  про доцільність позбавлення батьківських прав.

8. Про погодження з рекомендаціями комісії питань захисту прав дитини та  затвердження висновку  про доцільність позбавлення батьківських прав.

9.Про надання дозволу на здійснення правочину щодо земельної ділянки, власником якої є малолітня дитина.

З усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення, які відповідно до регламенту оприлюднені на офіційному Веб-сайті селищної ради.