Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення кандидатур старост старостинських округів Вовковинецької селищної територіальної громади

Дата: 31.01.2022 16:42

Вовковинецька селищна рада Хмельницької області проводить громадське обговорення кандидатур старост старостинський округів Вовковинецької селищної територіальної громади.

Розпорядження від 28.01.2022р. №12-о «Про проведення громадського обговорення кандидатур старост старостинський округів Вовковинецької селищної територіальної громади» розміщено на офіційному веб-сайті Вовковинецької селищної ради: https://vovkovynecka-gromada.gov.ua

Громадське обговорення відбудеться:

Згароцький старостинський округ

05.02.2022 року о 1000 год (с.Згарок, с.Старий Майдан, с.Подолянське) біля будинку культури за адресою: с.Згарок Хмельницького району Хмельницької області.

05.02.2022 року о 1100 год (с.Городище) біля будинку культури за адресою: с.Городище Хмельницького району Хмельницької області.

05.02.2022 року о 1300 год (с.Новостроївка) біля будинку культури за адресою: с.Новостроївка Хмельницького району Хмельницької області.

05.02.2022 року о 1400 год (с.Новий Майдан) біля будинку культури за адресою: с.Новий Майдан Хмельницького району Хмельницької області.

Коричинецький старостинський округ

06.02.2022 року о 1100 год біля Коричинецького будинку культури за адресою: вул. Незалежності 1, с.Коричинці Хмельницького району Хмельницької області.

Номер телефону, за яким надаються консультації з питання, що винесено на громадське обговорення кандидатури старости: 0686267445.

Жителям старостинських округів для реєстрації та участі в громадському обговоренні при собі мати паспорт громадянина України.