Прощання із земляком!

Дата: 10.04.2022 19:15

Сьогодні ми провели в останню путь нашого земляка, відважного сина України. Шановна громадо! Хочу подякувати всім, хто був  на похороні нашого молодого воїна, патріота, героя - Руснака Любомира. Це складний час для нас, нашої громади. Тому найбільше хочеться підтримати маму воїна та усю родину. Ніхто не сподівався втратити його таким молодим, і ось раптово зіткнулися з цією трагедією.

Я хотів би подякувати вам за ваші молитви і підтримку.  Дякую від усього серця.  Нехай назавжди в нашій пам'яті закарбується його світла посмішка! Божого благословіння всім і миру!