Привітання голови Вовковинецької ТГ з нагоди Дня пам’яті та примирення, Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

Дата: 08.05.2022 12:18

Шановні ветерани, шановні земляки!

Прийміть вітання з Днем пам’яті та примирення, Днем Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Гідно вшановуючи подвиг ветеранів, висловлюємо нашу глибоку повагу усім героям Українського народу.

Низько вклоняємося кожному з фронтовиків, хто на своїх плечах виніс тягар воєнного часу та наближав День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

На превеликий жаль, цю знаменну дату ми сьогодні зустрічаємо зі зброєю в руках. Зараз, як і в роки Другої світової війни, українці воюють з жорстоким і цинічним агресором.

Ми знову змушені виборювати власну свободу зі зброєю в руках, виносити поранених з поля бою, матері знову тривожно чекають повернення своїх синів, діти зі слізьми на очах своїх батьків, все мирне населення потерпає від постійних обстрілів.

Земний уклін всім, хто подарував нам мирний сонячний день тоді, всім - хто захищає Україну сьогодні.

Віримо в Збройні сили України! Завдяки нашим захисникам у нас буде така довгоочікувана Перемога!

У ці складні часи ми, як ніколи, маємо згуртуватися навколо високої мети – жити в незалежній, єдиній, квітучій Україні. І хай незламний дух Великої Перемоги надає нам сил і наснаги!

Бажаю всім мирного неба над головою, злагоди та благополуччя Вам, Вашим рідним та близьким,  швидкої Перемоги в теперішній війні.

Слава Україні!

Слава її героям-захисникам!

Хай мир і злагода панують на нашій землі!

Вічна пам’ять загиблим, низький уклін живим!

З повагою

голова ТГ                                                           Сергій ВОЛКОВИНСЬКИЙ