Міжнародний день захисту дітей

Дата: 01.06.2022 10:56

Традиційно 1 червня в Україні відзначається Міжнародний день захисту дітей – «International Day for Protection of Children» ? свято радості, свято надії, свято майбутнього.
Саме в  дітях - продовження роду людського, здійснення  мрій і сподівань на краще. Дорослі прагнуть, щоб діти зростали здоровими, радісними, щасливими, прославляли свої родини і рідний край.

День цей запроваджено з метою привернення уваги до проблем дотримання прав і охорони здоров'я дітей. У 1959 році з'явилася Декларація прав дитини від ООН, яка проголошувала рівні права дітей у сфері виховання, освіти, соціального забезпечення, фізичного і духовного розвитку незалежно від кольору шкіри, національної належності, громадського походження, майнового стану тощо, і до цього часу стоїть на захисті дитячих прав і свобод.

Детальніше про права дитини у презентації.