Привітання голови Вовковинецької ТГ зі святом Івана Купала

Дата: 07.07.2022 12:21

Шановні жителі Вовковинецької селищної територіальної громади!

Щиро вітаю Вас з старовинним святом Івана Купала, яке символізує народження Івана Хрестителя.

У цей святковий день відзначають престольне свято жителі смт. Вовковинці.

День села – особливе свято, яке об`єднує всіх мешканців нашої громади, тих, чиєю працею воно створювалось. Історія кожного села є часточкою історії нашої держави. А її, відомо, творять добрі, щирі, працьовиті люди. Щоденна праця, відданість та любов до рідної землі заслуговують на глибоку повагу.

Саме Вашими спільними зусиллями створюється неповторний образ села, зберігається його історія та закладається майбутнє. Адже успіхи села – це перш за все успіхи його жителів – працелюбних, добрих і чесних людей.

Нажаль, війна внесла в наше життя свої правила, але я дякую всім мешканцям громади за людяність та патріотизм до свого рідного краю.

Від щирого серця й від усієї душі зичу нехай це свято принесе Вам та Вашим родинам мир, добробут та злагоду.

Хай магічний купальський вогонь надасть Вам сили духу в починаннях добрих справ. Нехай принесе успіх, удачу, наповнить теплом, затишком та достатком Ваші оселі, вбереже від зла та біди, очистить від негараздів, хвороб, подарує здоров’я та красу, а відшукана чарівна квітка папороті ощасливить молодих палким коханням.

Зі святом Вас!

З повагою,