ПРИВІТАННЯ ГОЛОВИ ВОВКОВИНЕЦЬКОЇ ТГ З ДНЕМ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ ТА ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

Дата: 23.08.2022 11:22

Шановні жителі Вовковинецької громади!

Вітаю вас з Днем Державного Прапора та Днем незалежності України.  Саме  ці  дати  нагадують нам про історичний шлях, який пройдений українським народом до заповітної мрії багатьох його поколінь – створення   високорозвиненої, незалежної, могутньої   та процвітаючої держави.

Сьогодні процес державотворення триває.

На території України продовжуються запеклі бої  за свободу, єдність, демократію  та право українців творити своє майбутнє. Кращі сини нашої країни щодня віддають життя за мир та спокій на рідній землі.

Ми є свідками подій, що  мають великий вплив на майбутнє Батьківщини, вони загартовують дух  патріотизму українців, плекають їх любов до рідної землі, виховують повагу до своєї країни, її прапора та незалежності.

Дорогі земляки! Від щирого серця  бажаю, щоб у нашому спільному домі, нашій Україні, нарешті оселився мир, панували злагода, стабільність і спокій. Щоб нам вистачило сил, віри, наснаги та енергії примножити могутність і забезпечити розвиток нашій державі!

Слава Україні! Героям слава!

голова ТГ            Сергій ВОЛКОВИНСЬКИЙ