Як пройти реабілітаційне лікування за кошти Фонду?

Дата: 30.08.2022 23:46

З червня Фонд соціального страхування України відновив направлення українців на реабілітаційне лікування, яке було вимушено призупинено після початку повномасштабного вторгнення.

Вчасне відновне лікування на базі реабілітаційних відділень санаторно-курортних закладів єзапорукою швидшого відновлення після інсультів, інфарктів, операцій та інших важких станів. У чисельнихвипадках курс реабілітації дозволяє уникнути настання первинної інвалідності.
Пройти реабілітацію за кошти Фонду можуть усі застраховані особи, для яких лікарсько-консультативною комісією закладу охорони здоров’я, де вони перебувають, визначена така потреба.
ФССУ фінансує повний курс проходження медичної реабілітації за широким спектром профілів,зокрема, за профілем нейрореабілітації, м’язово-скелетної реабілітації, кардіо-пульмонарної реабілітації, при порушенні перебігу вагітності та ін.
Зверніть увагу, направлення на реабілітаційне лікування за кошти Фонду здійснюється зістаціонару лікарні.
Як пройти реабілітацію за кошти Фонду у нашій інфографіці:

Деталі можна дізнатися за телефоном (03856) 2-19-86 або за адресою

м. Деражня, вул. Подільська, 1 , Деражнянське відділення УВД ФСС України в Хмельницькій області