Привітання голови Вовковинецької ТГ з Днем захисника України та Покрови Пресвятої Богородиці

Дата: 14.10.2022 00:00

Шановні захисники незалежної України!

З великою гордістю щиросердно вітаю вас у цей важкий для України час з Днем захисників та захисниць України. Вітаю всіх тих,  хто не побоявся стати на захист своїх рідних, близьких,  захист своєї  України – неньки, хто   мужньо боронить нас від супостата!  Напевно, багато хто сьогодні скаже Вам, що це професійне свято. Але ж служіння Вітчизні – це більше, ніж професія. Це – величезна любов, сила волі й патріотизм. Це свято відзначається в українському суспільстві в день великого православного свята - Покрови Пресвятої Богородиці. Воно  духовно об’єднує наш народ, живить вірою у повсякчасне заступництво Божої Матері за людський рід, за мир і добро на землі. Від усього серця бажаю Вам здоров’я і довголіття, бадьорості духу та родинної злагоди, радості, добра, миру та ПЕРЕМОГИ! Низький Вам уклін і велика подяка!!!
голова ТГ           Сергій ВОЛКОВИНСЬКИЙ