Відбулося засідання двадцять другої сесії Вовковинецької селищної ради восьмого скликання

Дата: 22.12.2022 22:43

22.12.2022 року відбулося пленарне засідання 22 сесії 8 скликання Вовковинецької селищної ради. У роботі сесії брало участь 16 депутатів. Працювали депутати плідно, розглянули всі питання порядку денного, прийняли 63 рішення. Одне з головних - бюджет селищної ради на 2023 рік. Головуючий Волковинський С.В.  подякував депутатам за роботу, привітав усіх присутніх з прийдешніми святами.

Крім того, попросив активістку Сологуб Лілію внести ясність щодо подарунків, про які вона пише  в соціальних мережах, що собі набрала селищна рада. На жаль, вона нічого не могла пояснити. Селищний голова попросив активістів висвітлювати правдиву інформацію.