ЧИ МОЖЕ ОФОРМИТИ СУБСИДІЮ ЛЮДИНА, З ЯКОЮ ПРИЗУПИНЕНО ДІЮ ТРУДОВОГО ДОГОВОРУ?

Дата: 28.12.2022 13:54

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива» субсидія може бути призначена людині, з якою призупинено дію трудового договору, але за певних умов.

Субсидію призначать, якщо за людину було сплачено (або вона сама сплатила за себе) єдиний соціальний внесок у розмірі, не меншому ніж мінімальний, протягом кварталу, що передує кварталу перед місяцем звернення за призначенням субсидії або перед місяцем, у якому житлова субсидія призначається без звернення громадянина.

Наприклад, коли звернення за субсидією відбулося у грудні (четвертий квартал), то людині, з якою було призупинено дію трудового договору, субсидію призначать, якщо за неї було сплачено єдиний соціальний внесок у розмірі, не меншому ніж мінімальний, протягом квітня, травня, червня (другий квартал).

ГУ ПФУ в Хмельницькій області