Привітання голови Вовковинецької ТГ з Новим роком

Дата: 31.12.2022 14:05

Шановні жителі громади!

Цей Новий рік ми відзначаємо по-іншому, на відмінну від попередніх: без святкових салютів та гучного сміху. Але в ці важкі для України часи кожне тепле слово дарує хоча б тінь усмішки та бажання жити далі і продовжувати боротьбу.

Вітаю  з Новим роком та бажаю всіх земних благ. Нехай 2023-й подарує найголовніше – ПЕРЕМОГУ і МИР. Нехай наступного року буде вдосталь всього: тепла, світла обіймів, часу! Часу на сімю, часу на подорожі, часу працювати та радіти життю. А ще – простого людського щастя та надії на світле майбутнє.

Нехай перемога увірветься до нас, щоб щасливими були всі наші дні! А всі 12 місяців Нового року дивують лише приємними новинами.

Щасливого Нового року!

Голова ТГ                                                   Сергій ВОЛКОВИНСЬКИЙ