❗Погодинні відключення в середу❗

Дата: 31.01.2023 23:11

📣 1 лютого, в середу, відключення відбуватимуться за оптимізованим Графіком погодинних відключень. В періоди пікового навантаження зберігається висока ймовірність одночасного відключення черг, які позначені надписами: «електроенергія відсутня», «електроенергія може бути відсутня».

❗Вночі та поміж періодів пікового навантаження відключатимуться черги, позначені як «електроенергія відсутня».
📣Нагадаємо, при перемиканні черг можливі похибки на рівні 20-40 хвилин, оскільки не всім обладнанням можна керувати віддалено, оперативному персоналу потрібно доїхати до обладнання та здійснити перемикання.
ℹ Для перегляду відключень у розрізі районів електричних мереж та адрес ви можете скористатися формами «Актуальні відключення», «Відключення за адресою» у розділі «Відключення» https://hoe.com.ua/post/pogodinni-vidkljuchennja-v-seredu.html.

#відключення #ГрафікПогодиннихВідключень #погодинні_відключення #черги_відключень #Хмельницькобленерго #ДозволенаВеличинаНавантаження #ліміт