ЧИ МАЄ ФІЗИЧНА ОСОБА – ПІДПРИЄМЕЦЬ, ЩО ПРАЦЮЄ ЗА ЗАГАЛЬНОЮ СИСТЕМОЮ ОПОДАТКУВАННЯ, ПОДАВАТИ ДО ЗАЯВИ – РОЗРАХУНКУ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЛІКАРНЯНИХ ДОДАТКОВІ ДОКУМЕНТИ?

Дата: 06.02.2023 15:50

Якщо фізична особа – підприємець подає заяву-розрахунок за себе особисто, то до неї потрібно прикріпити скановані копії таких документів:

річний/довідковий звіт — в залежності від дати початку випадку непрацездатності (включаючи місяць настання випадку непрацездатності);

довідку про відсутність заборгованості по сплаті ЄСВ від органів Державної податкової служби України (включаючи місяць настання випадку непрацездатності).

Для уточнення даних може виникнути необхідність додати до заяви-розрахунку інші документи (наприклад, копії платіжних доручень).

Довідково:
Довідковий звіт подається за ті періоди, що не потрапили до річного звіту.