Робота з внутрішньо переміщеними особами

Дата: 25.02.2023 16:04

Робота з внутрішньо переміщеними особами, які знайшли притулок від страшної війни, на території Вовковинецької ТГ, знаходиться під постійним контролем селищної ради та  голови громади Сергія ВОЛКОВИНСЬКОГО.

Протягом року війни, переселенці з різних областей України отримували продуктові набори, набори побутової хімії, матраси, постільну білизну, посуд  та ін. від обласної влади та спонсорів зі всієї України.
В понеділок, 20 лютого  від  гуманітарного штабу ОВА, за сприяння міжнародного  дитячого фонду ЮНІСЕФ, надійшла чергова допомога багатодітним сім'ям ВПО Вовковинецької громади.
Саме для цих 5 сімей, голова територіальної громади, привіз 17 комплектів дитячого одягу вікових категорій від 1 до 13 років, рюкзаки, павербанки та упаковки наборів гігієни першочергового реагування.
Всі сім’ї отримали допомогу особисто, про що буде відзвітовано ОВА та дитячому фонду ЮНІСЕФ.

Програма допомоги здійснюється Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) за фінансової підтримки Бюро гуманітарної допомоги USAID (BHA).

Продовжуємо роботу та піклуємось про переселенців нашої громади.
Спільно наближаємо перемогу!