Відбулося засідання двадцять четвертої сесії Вовковинецької селищної ради восьмого скликання

Дата: 31.03.2023 17:21

30 березня 2023 року відбулося пленарне засідання 24 сесії 8 скликання. У роботі сесії брали участь 16 депутатів. На розгляд сесії  було винесено 26 питань. За рекомендаціями постійних комісій радидодатково було внесено ще 11 питань. Депутати працювали плідно. Ухвалено радою 15 важливих рішень:

1. Затвердження заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів.

2. Про внесення змін до Статуту Вовковинецької селищної ради.

3.Про внесення змін та затвердження в новій редакції Програми організації безоплатного поховання померлих (загиблих) військовослужбовців,  учасників бойових дій внаслідок російської агресії та війни в Україні Вовковинецької територіальної громади на 2023 рік.

4.Про Програму виконання завдань територіальної оборони Територіального управління Служби судової охорони у Хмельницькій області для забезпечення відсічі російської агресії на 2023 рік.

5.Про Програму підтримки діяльності Третього відділу Хмельницького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки на 2023-2024 роки.

6.Про внесення змін до Програми захисту населення та територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, забезпечення пожежної та техногенної безпеки на території Вовковинецької селищної ради (ОТГ) на 2021 – 2025 роки.

7.Про комплексну Програму профілактики злочинності на території Вовковинецької територіальної громади Хмельницької області на  2023-2027 роки.

8.Про затвердження Програми розвитку архівної справи Вовковинецької селищної ради на 2023-2025 роки.

9.Про затвердження Програми перевезення та утилізації відпрацьованих ламп розжарювання Вовковинецької територіальної громади на 2023 рік.

10.Про внесення змін до селищного бюджету на 2023 рік.

11.Про затвердження Програми організації громадських робіт на 2023-2025 роки.

12.Про затвердження плану роботи Вовковинецької селищної ради на 2023 рік.

13.Про внесення змін до Програми благоустрою населених пунктів Вовковинецької селищної ради на 2021 – 2023 роки.

14.Про затвердження Порядку передачі на території Вовковинецької територіальної громади гуманітарної допомоги, наданої донорами в умовах воєнного стану в Україні.

15. Про надання матеріальної допомоги на лікування Розводівській Н.Б.

На 24 сесії 8 скликання обрано заступника з питань виконавсих органів ради - Коширець Світлану Леонідівну.