ВІДКРИТТЯ МЕМОРІАЛЬНОЇ ДОШКИ ЗАГИБЛОМУ ГЕРОЮ ЛЮБОМИРУ РУСНАКУ

Дата: 10.04.2023 17:15

Сьогодні, 10 квітня у Вовковинецькій гімназії  відбулося    урочисте відкриття меморіальної дошки на честь  Руснака Любомира Миколайовича — випускника цієї гімназії,  який  загинув 24 лютого 2022 року, захищаючи  територіальну цілісність України. Встановили її на фасаді Вовковинецької гімназії.

На урочистій церемонії відкриття меморіальної дошки воїну були присутні мати, рідні, друзі, однокласники загиблого, педагоги та учні, жителі селища, представники Вовковинецької селищної ради, волонтерка, помічник народного депутата, лідерка руху «Зе!Жінки»   висловили велику вдячність матері Любомира РУСНАКА за те, що виховали справжнього патріота України, який віддав за неї життя.

Право відкрити меморіальну дошку було надано матері Героя. Після чого учасники заходу поклали квіти, лампадки.

Настоятелі храмів провели поминальний молебень  та освятили пам’ятний знак.

Присутні, схиливши голови в хвилині мовчання, віддали данину шани світлій пам’яті Любомира та всіх воїнів, загиблих у боротьбі за свободу, територіальну цілісність та єдність України.

Любомир РУСНАК віддав найдорожче - своє життя, захищаючи кордони нашої України. Відтепер пам’ятний знак на стіні школи буде постійним спогадом нам і наступним поколінням про патріотизм і героїчний подвиг випускника освітнього закладу та захисника рідної Батьківщини.

Світла пам’ять про нашого Героя назавжди залишиться у наших серцях.