Відбулася нарада із керівниками закладів освіти

Дата: 10.04.2023 17:28

Сьогодні в кабінеті селищного голови Сергій ВОЛКОВИНСЬКИЙ та Світлана КОШИРЕЦЬ, заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради зустрілись з директорами закладів освіти Вовковинецькоі громади.

На нараді були присутні Руслан МУЛЬСЬКИЙ, завідувач сектору освіти, культури, молоді та спорту, ІРИНА МУЛЬСЬКА, директор Вовковинецького ліцею, Алла ДАЛЕКА, директор Радовецького ліцею, директор Згароцької гімназії Олександр ЧЕРЕШНЯ та директор Макарівської гімназії Світлана ГОНЧАР.

Темою зустрічі було ознайомлення з роботою закладів, проблемами  і досягненнями освітян та обговорено подальші перспективи освітньої галузі.

Освітяни погодились з пропозицією голови про реорганізацію роботи в галузі, структурування її, з метою покращення методичної, фінансовоі, навчальноі діяльності та зменшення адміністративного впливу.

На наступній нараді буде вирішено спільне рішення для винесення на наступну сесію селищної ради.