Привітали з 90-річним ювілеєм жителів громади

Дата: 15.04.2023 12:30

13 квітня  2023 року заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Світлана КОШИРЕЦЬ, керуючий справами (секретар) виконавчого комітет  Сергій ГРИГОРЄВ та староста Радовецького старостинського округу Тетяна ФЕДОРЧУК привітали з 90-річним ювілеєм ДАЦЮК Ліну Омелянівну, 13.04.1933р.н., жительку с. Гришки та ЗАЦЕРКОВНУ Лідію Миколаївну, 01.04.1933р.н., жительку с. Радівці. Надзвичайно теплими і зворушливими були ці зустрічі!

Доки серед нас живуть поважні сивочолі люди – доти маємо у кого черпати життєву мудрість. У 90 вони вже не повчають, вони просто охоче діляться своїм досвідом із молодшими поколіннями.

Для ювілярів - це ще одна нагода повернутися думками в минулі роки, ще раз пережити яскраві емоції, згадати радісні дні, щасливі моменти, а іноді й сумні події. Ще одна нагода зібрати за святковим столом найрідніших людей. А для нас спогади ювілярів - це неоціненний скарб мудрості і життєвого досвіду.

Керівники побажали ювілярам міцного здоров’я, миру, добра, родинного затишку та тепла, Божого благословення, життєвого оптимізму, бадьорості духу та ще довгих років життя. А також подарували подарунки та  Подяки селищної ради.

Нехай наш візит додасть шановним ювілярам здоров'я і радості на многії літа!