Привітання голови Вовковинецької ТГ з Днем матері

Дата: 14.05.2023 12:00

Дорогі жінки! Шановні матері! Прийміть мої щирі вітання з цим прекрасним і світлим святом. Щира подяка за Вашу мудрість, душевну щедрість, надійну підтримку та розуміння, за все, що Ви робите для своїх дітей, для рідної України.

За всі роки незалежності, в час війни, горя і болю, кожен українець святкуватиме цей день з особливими відчуттями. Велика любов до матері України надихає сьогодні мільйони українців на героїчну боротьбу. Велика любов до матері, яка дала тобі життя, вселяє силу і прагнення перемогти.
Як сильно стискається материнське серце від кожного звуку у телефонній трубці, коли з того боку не відповідають. Як завмирає ніжне материнське серце, коли її дитина в небезпеці. Яке велике випробування для мами відправляти свого сина чи доньку на війну.
Молитви мільйонів українських матерів невидимим омофором вкривають і захищають Україну, кожного воїна, кожну сім’ю і дитину.
Я схиляю голову перед усіма матерями! Немає нічого сильнішого, ніж свята материнська любов.
У цей день хочу побажати перемоги, міцного здоров’я Вам і Вашим дітям! Злагоди у сім’ях!  Божого благословення Вам і Вашим близьким!

голова ТГ               Сергій ВОЛКОВИНСЬКИЙ