Відбулося засідання двадцять п'ятої сесії Вовковинецької селищної ради восьмого скликання

Дата: 16.05.2023 18:41

16.05.2023року проходило пленарне засідання 25 сесії 8 скликання.У роботі засідання брало участь 14 депутатів із 22 обраних.

На порядок денний для розгляду було винесено 43 питання ( 4 із них - додатково).Прийнято звернення депутатів селищної ради до Кабінету Міністрів України щодо розподілу коштів освітньої субвенції, внесено зміни до селищного бюджету, прийнято рішення щодо податків і зборів на 2023 рік. Проте, через відсутність кворуму депутатів, не розглянуто жодного земельного питання.

Головуючий оголосив перерву в роботі сесії.Про продовження пленарного засідання 25 сесії 8 скликання буде оголошено додатково.