ДО УВАГИ ОТРИМУВАЧІВ ЖИТЛОВИХ СУБСИДІЙ!

Дата: 23.05.2023 11:27

Житлові субсидії на неопалювальний сезон, який триває з 1 травня по 30 вересня, буде продовжено більшості домогосподарств автоматично.

Водночас, якщо:
у складі вашого домогосподарства є внутрішньо переміщені особи;
не всі зареєстровані у вашому домогосподарстві особи проживають за місцем реєстрації;
ви орендуєте для проживання житлове приміщення;
ви бажаєте призначити житлову субсидію на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.
Для продовження субсидії на неопалювальний період вам необхідно подати до Пенсійного фонду України заяву та декларацію про доходи.
Подати документи можна в один із способів:
особисто, звернувшись до обраного сервісного центру Пенсійного фонду України;
поштою, на адресу органу Фонду;
online – через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України чи мобільний застосунок Пенсійний фонд.
Як і раніше, документи на призначення субсидій можна подавати до уповноважених посадових осіб виконавчого органу сільської, селищної, міської ради відповідних територіальних громад, центрів надання адміністративних послуг, через портал Дія.
Якщо ваше домогосподарство належить до зазначених категорій громадян, не гайте часу, якнайшвидше зверніться до органів Фонду, щоб субсидію на неопалювальний період вам було призначено вчасно!