Привітання голови Вовковинецької ТГ з Міжнародним Днем захисту дітей

Дата: 01.06.2023 10:26

Дорогі діти!

У перший літній день в Україні, як і у всьому світі, відзначають добре і радісне свято – День захисту дітей. Дуже хочеться, щоб діти в усьому світі, щохвилини, щодня були радісними та щасливими. Адже дитинство – це пора сподівань та здійснення мрій.

Другий рік поспіль ми відзначаємо це світле свято у стані війни. Сотні тисяч дітей були змушені тимчасово виїхати з країни, десятки тисяч перечікують повітряні тривоги в укриттях, тисячі живуть в зоні бойових дій. Війна торкнулася життя кожного маленького українця. Тому в це свято дорослим особливо важливо підтримати дітей і показати, що ми завжди поруч. Але кожна українська дитина має знати, що дорослі щодня борються за їхнє мирне та щасливе дитинство. Сьогодні нами пишеться нова історія України й у війні з агресором ми обов’язково переможемо.

Любі діти! У цей день бажаю кожному з вас головного − мирного неба, а ще – добробуту і добра всім родинам, усім нашим діткам – здоров’я і радості й люблячих батьків поруч! Зичу кожній дитині щасливого майбуття під мирним небом України!

голова ТГ      Сергій ВОЛКОВИНСЬКИЙ